Header

dB Technologies - logo
Špecialista na dB Technologies

Pódiá a zastrešenia

Pódiá

dB Centrum ponúka predaj a prenájom kvalitných modulárnych pódií nemeckej výroby  MOTT s protišmykovým povrchom a TÜV certifikátom.

Profesionálne pódiá značky MOTT vyhovujú najvyšším technickým a estetickým požiadavkám, zaručujú bezpečnosť všetkým účinkujúcim: modelkám na vysokých opätkoch, hudobníkom ale i spevákom a tanečníkom. Pódium je možné postaviť aj na extrémne nerovnom povrchu. Jeho celková nosnosť je 750kg/m², rozmer od 2 m x 1 m, výška od 0,3 m do 1,4 m.

Možnosti použitia pódia: koncerty v interiéroch a exteriéroch, móla pre módne prehliadky, prezentačné show, reklamné a výstavné akcie, divadelné a muzikálové predstavenia, tanečné vystúpenia, športové a tanečné show, predvolebné mítingy, firemné akcie.

dB Centrum Vám pódium prinesie, poskladá, rozoberie a znova odnesie.

Zastrešenie a konštrukcie

dB Centrum ponúka na prenájom kvalitné zastrešenia

Zastrešenie č.1

Strešná konštrukcia so sedlovou strechou a rozmermi 1O m X 8 m, s postrannými konštrukciami so šírkou 14 m a výškou  7,2 m. Konštrukcia je moderná, hliníková a má možnosť zavesenia zvukovej techniky. Strecha je zakrytá modrou nepremokavou plachtou. Boky strešnej konštrukcie sú vyplnené čiernym sitom.

Zastrešenie je vhodné  na pódiá s maximálnou veľkosťou 9 m x 8 m. Je vhodné na koncerty, festivaly, vystúpenia tanečných súborov a iných kultúrnych podujatí.

Zastrešenie č.2

Strešná konštrukcia so sedlovou strechou a rozmermi 7 m X 6 m, s postrannými konštrukciami so šírkou 9 m a výškou  5,2 m. Konštrukcia je moderná, hliníková a má možnosť zavesenia zvukovej techniky. Strecha je zakrytá modrou nepremokavou plachtou. Boky strešnej konštrukcie sú vyplnené čiernym sitom.

Zastrešenie je vhodné  na pódiá s maximálnou veľkosťou 6 m x 5 m. Je vhodné pre menšie koncerty, festivaly a iné kultúrne podujatia.

Proč nakupovat u nás

Široký sortiment skladom

Odborné poradenstvo

Rýchly servis

Špecializovaný showroom