Header

dB Technologies - logo
Špecialista na dB Technologies

IG3T Front

  • IG3T Side
  • IG3T back
  • IG3T 3Qtr R

IG3T

Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 1.366,67 €

Vaše cena: 1.640,00


IG3T

Aktívny dvojpásmový array reprobox, Ingenia séria, bi-amp zosilňovač triedy D-Digipro® G3, výkon 900 W RMS, 56-bit DSP procesor, frekvenčný rozsah: 53 Hz - 20 kHz, reproduktory: 2x10"+1,4", smerovosť 110 ° x 90 ° (asymetrická horna), max. SPL: 132 dB, displej a otočný enkodér, užívateľské a továrenské presety, možnosť spoločného fungovania väčšieho počtu modulov, možnosť stackování aj zavesenie, hmotnosť 22,24 kg, materiál: zosilnený polypropylén.

Kompaktné aktívne ozvučovacie systémy, rovnako ako technologicky pokročilé ozvučovacie systémy Line Array či stĺpové ozvučovcí systémy sú dnes úplnou samozrejmosťou. Avšak až prepojením špičkové technológie s inovatívnymi myšlienkami môže vzniknúť prelomový produkt, akým je dB Technologies Ingenia. Nie je totiž ani štandardným aktívnym boxom, ani stĺpovým systémom ani konvenčným Line Array. Predstavuje úplne novú formu ozvučovacieho systému, určenú pre každú situáciu.
Ingenia kombinuje princípy aktívnej technológie Line Array - spojenie väčšieho počtu meničov aj reproboxov do spoločného systému fungujúceho ako jediný zvukový zdroj, spolu s novým, vertikálne asymetrickým zvukovodom pre výškové frekvencie a výkonnou DSP jednotkou, ktorá dokáže aktívne riadiť vyžarovanie systému a pokrytie priestoru zvukovým signálom vo vertikálnej rovine.
To dovoľuje aj pre menšie a stredné ozvučovacie aplikácie používať výkonnejšie systémy, zostavené z väčšieho počtu modulov, čo je so štandardnými kompaktnými reproboxy takmer nemožné, najmä kvôli vzájomným interferenciám výškových frekvencií. U série Ingenia DSP jednotky jednotlivých modulov automaticky zdieľa prostredníctvom IR komunikácie informácie o pozícii a počte jednotlivých elementov v celej ozvučovacej sústave a riadi systém tak, aby všetky použité moduly pracovali ako jediný spoločný akustický zdroj. Súčasne s tým sú vo vnútri celej zostavy distribuované informácie o nastavení parametrov DSP, takže všetky zmeny stačí vykonať len u jediného komponenta a ostatný ho automaticky prevezmú. Samotný setup je pritom veľmi jednoduchý a od užívateľa vyžaduje iba informácie o zamýšľanom spôsobe použitia a počtu nasadených jednotiek. Všetko ostatné DSP konfiguruje automaticky. V prípade potreby môže užívateľ pochopiteľne meniť nastavenie parametrov aj ručne.

Frekvenčný rozsah: 53 - 20.000 Hz
Max. SPL: 132 dB
Hmotnosť: 22,24 kg
Výkon: 900 W
Rozmery: 280 x 806 x 393 mm
Basový reproduktor: 2 x 10 "
Vyskovy reproduktor: 1,4 "
Smerovosť: Horizontally symmetric and Vertically asymmetric °

Proč nakupovat u nás

Široký sortiment skladom

Odborné poradenstvo

Rýchly servis

Špecializovaný showroom