Header

dB Technologies - logo
Špecialista na dB Technologies

DVA T8

  • DVA T8
  • DVA T8
  • DVA T8
  • DVA T8

DVA T8

Dostupnost: na dotaz

cena na dotaz


DVA T8

dB Technologies DVA T8 je aktívny trojpásmový line - array prvok , ktorý ponúka smerovosť 100 º x 15 º . Evolučný model DVA T8 vychádza z úspešného radu DVA T4 . Svojho predchodcu predbehol väčším výkonom, hlbšou frekvenčnou odozvou a dokonalou spolufázovosťou. Jedná sa teda o úplne nový Line Array model s výnimočným, veľmi prekresleným a zrozumiteľným prednesom.

Nová je aj interná DSP jednotka , ktorá pracuje vo vyššom rozlíšení a samozrejme samotnými AD / DA prevodníkmi . Aktívny trojpásmový dizajn poskytuje rovnako jednoduché nastavenie a inštaláciu ako jeho predchodca.

Tento model je vybavený 8 " neodýmiovým wooferom s 2,5 " cievkou, jedným 6,5 " neodýmiovým stredovým meničom s 2 '' cievkou a dvoma 1 " neodýmiovým výškovými meničmi s 1,4 " cievkou ( Mylar ). Stredové a výškové pásmo je navyše vybavené hornou konštantnou smerovosťou .
Zabudovaný zosilňovač je digitálny a pracuje v triede T , ktorá v porovnaní s bežnými digitálnymi zosilňovačmi ponúka oveľa príjemnejšiu reprodukciu výškových frekvencií . Jeho vysoká účinnosť, nízka hmotnosť ( iba 3kg ) a absencia rušiacich vetrákov, z neho robia jeden z najlepších zosilňovačov vo svojom segmente .

Model DVA T8 disponuje 56 - bitovou DSP jednotkou, ktorá plní funkciu výhybky a porovnáva tiež fázu meničov pre optimálny zvuk. Ponúka tiež detekciu poruchy ktoréhokoľvek z troch pásiem, ktorá pri nesprávnej funkčnosti automaticky vypne dané pásmo a zabráni tak produkcii nechceného hluku. DSP, resp . jeho časť DPP ( Digital Power Processing ) riadi zabudovaný viacpásmový kompresor / limiter a stráži teploty celého systému , podľa ktorých tiež nastavuje vstupnú citlivosť .

Výrazným evolučným krokom v oblasti správy a nastavenia niektorých vlastností každého DVA reproboxu je možnosť pripojenia k počítaču prostredníctvom USB rozhrania . V programe DVA USB MANAGER sa dá potom sledovať napr. teplota, rôzne štatistiky, testy a počet prevádzkových hodín, čo do budúcnosti môže byť veľmi zaujímavé riešenie napr. pre prenajímateľa zvukovej techniky. Samozrejmosťou je možnosť upgrade-u firmwaru. SW je na stiahnutie zadarmo .

db Technologies DVA T8 prichádza tiež s inteligentným montážnym systémom - ku každému prvku možno nastaviť zavesovací uhol v rozmedzí 0 º až 15 º v krokoch po 2,5 º . Rad DVA je určený pre zavesenie, v prípade nemožnosti ju zavesiť je ale možné ju využívať v stojacej polohe.

Frekvenčný rozsah: 66 – 18000 Hz
Max. SPL: 132 dB
Výkon: 700 W
Basový reproduktor: 8 "
Stredovy reproduktor: 6,5 "
Vyskovy reproduktor: 2 x 1 "
Smerovosť: 100° x 15° °
Rozmery: 580 x 240 x 327 mm
Hmotnosť: 14,2 kg
Vyhledávání

Aktuality

18.3.2019

Prolight & Sound 2019

dBTechnologies at PROLIGHT+SOUND 2019
Meet dBTechnologies in Frankfurt Messe for one of the world's most famous pro audio shows: a new...

Více informací

5.4.2017

Pro Light & Sound 2017

dBTechnologies presents AURORA NET at Pro Light&Sound 2017 in Frankfurt

Více informací

15.2.2017

Readers' Choice Awards 2017

Sme hrdí, že môžeme oznámiť, Vio L210 a Ingenia série vyhrali Reader´s Choice Award (cenu čitateľov) na ProSoundWeb.

Více informací

Proč nakupovat u nás

Široký sortiment skladom

Odborné poradenstvo

Rýchly servis

Špecializovaný showroom